2. Verfahren
Verfahren
Titel: „V 00827 – návrh a dodávka smáčecího bubnu“
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky je dodávka technologie smáčecího bubnu předpokládaného v rámci dotačního projektu podávaného v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost v rámci Aplikace – výzva I v projektu s názvem „Výzkum a vývoj inovativní technologie zpracování papírenského vlákna a separace nečistot pro oblast rozvláknění“ registrační číslo CZ.01.01.01/01/22_002/0000885. Technické parametry jsou stanoveny s tím, že zadavatel umožňuje jejich modifikaci při zachování principu, kdy výkonové a rozsahové parametry jsou stanoveny jako minimální a příkonové, rozměrové a váhové parametry jako maximální, pakliže není u konkrétního parametru uvedeno něco jiného, s tolerancí tak, aby zařízení mohlo být instalováno v místě pro toto zařízení určeném. Podrobnosti viz smlouva o dílo a její přílohy. Technická specifikace stanovuje základ minimálních požadavků na funkci, výkony, životnost apod.
Interne Kennung: V 00827
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42800000 Maschinen für die Herstellung von Papier oder Pappe
5. Los
Los: LOT-0001