2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hard Services Provider
Beschreibung: Het (installatie)technisch en bouwkundig onderhoud dat nodig is om een gebouw binnen onze vastgoedportefeuille goed, veilig en efficiënt te laten functioneren en daarmee in stand te houden. Het (installatie)technisch en bouwkundig onderhoud voor onze vastgoedportefeuille van circa 132.000 m2 vvo verdeeld over 52 gebouwen en 46.000 m2 aan bedrijfsterrein.
Interne Kennung: ITR-1001020
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij hebben ervoor gekozen de opdracht niet op te splitsen in percelen. De motivatie hiervoor is dat het opdelen in percelen: • niet doelmatig is, omdat het een integrale Opdracht betreft; • de totale kosten (voorbereiding, aanbesteding, realisatie, exploitatie en onderhoud) bij het opdelen van de opdracht vele malen hoger zijn; • tot problemen leidt gezien de beheersbaarheid en/of de aansprakelijkheid tussen meerdere partijen en/of de doorlooptijd (met bijbehorende kosten) en/of een toename van risico's en faalkosten; het raakvlak tussen de verschillende onderdelen en partijen dient in dat geval naadloos tussen de verschillende contracten vastgelegd zijn. Daarnaast is hier sprake van een samengevoegde Opdracht waarin alle disciplines van bouw, elektrotechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden zijn inbegrepen. De redenen voor het samenvoegen zijn: • Het samenvoegen heeft voor ons aanzienlijke organisatorische voordelen waarmee efficiëntie en effectiviteit wordt behaald. Het samenvoegen van opdrachten tot één Opdracht leidt tot lagere kosten per eenheid en een efficiëntere inzet van mensen, middelen en systemen voor zowel ons opdrachtnemer als ons als opdrachtgever. Tevens voorkomt het risico’s op zaken die tussen twee verschillende opdrachten en/of partijen vallen. • Het samenvoegen van opdrachten zorgt voor een consistente, eenduidige en continue aanpak van het integrale beheer en onderhoud. Dit vermindert het risico op onderbrekingen in de dienstverlening, aangezien werkzaamheden aan vastgoedlocaties vanuit één contract worden aangestuurd en optimaal op elkaar worden afgestemd. • Het raakvlak tussen de verschillende onderdelen en partijen dient in dat geval naadloos tussen de verschillende contracten te zijn vastgelegd. Gezien de niet helemaal vastliggende scope van de opdracht is dit raakvlak vooraf niet te bepalen. Door het samenvoegen van de opdracht wordt dit risico gemitigeerd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -