2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy paliw.
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż paliw płynnych w okresie 12 miesięcy, z możliwością tankowania pojazdów i sprzętu budowlanego Zamawiającego (jednostki o wydłużonych gabarytach), na terenie stacji paliw Wykonawcy. Tankowanie pojazdów Zamawiającego odbywać się będzie każdego dnia między godziną 6:00, a 24:00. Odległość (promień) miejsca tankowania od bazy Zamawiającego, znajdującej się przy ul. Gen. de Gaulle'a 70, 82-200 Malbork, nie może wynosić więcej niż 1 kilometr. Zadanie nr 1: Olej napędowy w ilości 200 000 L. Zadanie nr 2: Benzyna PB95 w ilości 16 000 L. Zadanie nr 3: Gaz LPG w ilości 4 000 L.
Interne Kennung: ZGKiM/D/2/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Olej napędowy
Beschreibung: Sukcesywna sprzedaż paliw płynnych w okresie 12 miesięcy, z możliwością tankowania pojazdów i sprzętu budowlanego Zamawiającego (jednostki o wydłużonych gabarytach), na terenie stacji paliw Wykonawcy. Tankowanie pojazdów Zamawiającego odbywać się będzie każdego dnia między godziną 6:00, a 24:00. Odległość (promień) miejsca tankowania od bazy Zamawiającego, znajdującej się przy ul. Gen. de Gaulle'a 70, 82-200 Malbork, nie może wynosić więcej niż 1 kilometr. Sprzedawane paliwa płynne powinny spełniać wymagania określone w normie PN-EN 590 oraz przepisom Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2015.1680 z dnia 2015.10.23). Parametry techniczne i chemiczne dostarczanych paliw nie mogą być gorsze niż określone w wyżej wspomnianych normach oraz w załącznikach do Rozporządzenia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Menge: 200 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Benzyna PB95
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Menge: 16 000 Liter
Los: LOT-0003
Titel: Gaz LPG
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
Menge: 4 000 Liter