2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia ulicznego będącego w zarządzaniu ENERGA OŚWIETLENIE na terenie Gminy Miejskiej Łeba wraz z modernizacją164 opraw na oprawy energooszczędne.
Beschreibung: Określenie wielkości lub zakresu zamówienia: 1) Zamawiający oświadcza, że dostawy i dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby punktów poboru o których mowa w treści niniejszego zamówienia oraz wymiany 164 opraw na energooszczędne realizować będzie przedsiębiorca wyłoniony w trybie zamówienia z wolnej ręki, któremu planuje się zlecenie. 2) Planowane jest zawarcie umowy na dystrybucję energii elektrycznej na czas 04.2026-12.2029. Odbiorcą oraz nabywcą faktur będzie gmina Miejska Łeba II.5) Główny Kod CPV: 65310000-9, 09300000-2, 31520000-7 – Lampy i oprawy oświetleniowe 45316110-9 – Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego 45310000-3 – Roboty instalacyjne elektryczne
Verfahrensart: Nicht veröffentlicht
Begründungscode: Lauterer Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Zamawiający oświadcza, że dostawy i dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby punktów poboru o których mowa w treści niniejszego zamówienia oraz wymiany 164 opraw na energooszczędne realizować będzie przedsiębiorca wyłoniony w trybie zamówienia z wolnej ręki, któremu planuje się zlecenie. 2) Planowane jest zawarcie umowy na dystrybucję energii elektrycznej na czas 04.2026-12.2029. Odbiorcą oraz nabywcą faktur będzie gmina Miejska Łeba