See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa taboru transportu publicznego poprzez zakup pojazdów do publicznego przewozu osób
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 sztuk autobusów. Dostawa dotyczy autobusów z miejscem na wózek dla osób z niepełnosprawnościami, spełniających wymagania techniczne określone w specyfikacji technicznej przedmiotu dostawy, w tym normę EURO VI E. Autobusy muszą być fabrycznie nowe, tego samego modelu/typu, tej samej wersji. Muszą posiadać jednakowe wyposażenie i organizację przestrzeni pasażerskiej. Podzespoły, zastosowane części, rozwiązania i parametry techniczne muszą być takie same we wszystkich sztukach oferowanych autobusów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja techniczna -załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: WOS.271.1.21.2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 sztuk autobusów. Dostawa dotyczy autobusów z miejscem na wózek dla osób z niepełnosprawnościami, spełniających wymagania techniczne określone w specyfikacji technicznej przedmiotu dostawy, w tym normę EURO VI E. Autobusy muszą być fabrycznie nowe, tego samego modelu/typu, tej samej wersji. Muszą posiadać jednakowe wyposażenie i organizację przestrzeni pasażerskiej. Podzespoły, zastosowane części, rozwiązania i parametry techniczne muszą być takie same we wszystkich sztukach oferowanych autobusów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja techniczna -załącznik nr 3 do SWZ.
Menge: 2 Stück