198684-2026 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Utrzymanie czystości oraz przeprowadzanie dezynfekcji na obiektach administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2026-2028.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie czystości oraz przeprowadzanie dezynfekcji na obiektach administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2026-2028.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na obiektach administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące części: część nr 1 – pływalnia przy ulicy Chałubińskiego 13 część nr 2 - pływalnia przy ulicy Siedleckiego 14 część nr 3 – pływalnia przy ulicy Stryjewskiego 28 część nr 4 – pływalnia przy ulicy Smoleńskiej 6/8 część nr 5 – pozostałe obiekty Szczegółowy wykaz zakresu i częstotliwości wykonywanych czynności został określony we Wzorze Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2) Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybrane części zamówienia lub na całość zamówienia.
Interne KennungZP1.272.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
Titelpływalnia przy ulicy Chałubińskiego 13
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Chałubińskiego 13, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 748 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.928 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennungczęść nr 1
LosLOT-0002
Titelpływalnia przy ulicy Siedleckiego 14
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Siedleckiego 14, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 900 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.330 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennungczęść nr 2
LosLOT-0003
Titelpływalnia przy ulicy Stryjewskiego 28
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Stryjewskiego 28, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 900 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.330 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennungczęść nr 3
LosLOT-0004
Titelpływalnia przy ulicy Smoleńskiej 6/8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Smoleńskiej 6/8, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 900 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.330 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennungczęść nr 4
LosLOT-0005
Titelpozostałe obiekty
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości obiektów administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie usługi utrzymania czystości na powierzchni koło 1.030 metrów kwadratowych oraz 155 metrów kwadratowych powierzchni okien, przeszkleń i elewacji szklanych, na następujących obiektach: a) Zielonogórska 4, b) Wydmy 1, c) Kaczyńskiego 13, d) Grunwaldzka 244, e) Jantarowa 1, f) Siedleckiego 14. Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennungczęść nr 5