See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalisering vervoerstickets
Beschreibung: VDAB zoekt een bestaande en geïntegreerde digitale Mobility as a Service (MaaS) oplossing voor interregionale mobiliteit (in België) die het volledige proces van aanvraag tot vergoeding digitaliseert voor zowel VDAB-personeel als klanten (werkzoekenden en cursisten). Voor het personeel betreft dit het aanvragen en verkrijgen van verplaatsingsvergoedingen via een derdebetalerssysteem, het regelen van andere vervoersmodaliteiten zoals deelfietsen, cambio, parkingtickets, enz.,waarbij voorfinanciering wordt vermeden. Voor klanten gaat het om het aanvragen en verkrijgen van vervoersmiddelen via een derdebetalerssysteem voor de verplaatsing van woon- naar opleidings- of stageplaats, waarbij voorfinanciering wordt vermeden. De oplossing moet bestaan uit: 1) voor het personeel een bestaand beheerportaal voor de backoffice en een toepassing waar de VDAB-medewerkers hun individuele mobiliteitsaanvragen kunnen beheren 2) voor de klanten een bestaand beheerportaal waar VDAB-medewerkers vervoersmiddelen/budgetten kunnen toekennen aan deze klanten Het systeem dient het interne administratieve proces te vereenvoudigen, de mobiliteitsuitgaven beter te beheren, een duidelijke rapportage aan te bieden van mobiliteitskeuze, van de km's en van de toepassing woon-werk/opdracht, en gebruikers aan te moedigen om duurzame mobiliteitskeuzes te maken.
Interne Kennung: PPP0BQ-889/5054/2024/889/INK/IT/MI
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999200 Rechnungsstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/889/INK/IT/MI_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79999200 Rechnungsstellung, 72212217 Entwicklung von Software für die Transaktionsverarbeitung