198687-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauverwaltungsleistungen – Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu reprezentującego inwestora w trakcie realizacji inwestycji „Budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kopanina w Poznaniu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji inżyniera kontraktu reprezentującego inwestora w trakcie realizacji inwestycji „Budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kopanina w Poznaniu”
BeschreibungPełnienie funkcji inżyniera kontraktu reprezentującego inwestora w trakcie realizacji inwestycji „Budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kopanina w Poznaniu” Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określony został w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej zwanych PPU), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP.200.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określony został w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej zwanych PPU), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ