2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwprojectmanagement nieuwbouw Kindcentrum Het Noorderkwartier Almelo
Beschreibung: De bouwprojectmanagementopdracht omvat het gehele bouwprojectmanagement voor de realisatie van het kindcentrum Noorderkwartier te Almelo. Zie aanbestedingsstukken voor meer informatie. Het nieuwe kindcentrum moet onderdak bieden aan circa 775 leerlingen in het regulier basisonderwijs en speciaal onderwijs. Daarnaast worden er circa 64 kindplaatsen voor de kinderopvang gerealiseerd binnen maximaal 500 m2 BVO. De totale ruimtebehoefte van het KC is inclusief kinderopvang en gymzalen circa 6.700 m2 BVO.
Interne Kennung: 26-1144.RK
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure verloopt in twee fasen: 1. Selectiefase: op basis van een openbare aankondiging kunnen geïnteresseerden de selectieleidraad downloaden van TenderNed en een verzoek tot deelneming indienen om te worden uitgenodigd voor de inschrijvingsfase. Aan de hand van organisatorische kenmerken van gegadigde (vertaald in uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en selectiecriteria), selecteert opdrachtgever maximaal vijf marktpartijen voor de inschrijvingsfase; 2. Inschrijvingsfase: Na afronding van de Selectiefase volgt de uitnodiging tot inschrijving en schrijft iedere geselecteerde gegadigde via TenderNed in op basis van de uitnodiging tot inschrijving. Na de beoordeling van de inschrijvingen, contracteert opdrachtgever – indien hij hiertoe overgaat - één opdrachtnemer voor de uitvoering van de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsstukken.