2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce měření na vodních dílech
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky se rozumí rekonstrukce automatického měření na významných vodních dílech (přehrady) a souvisejících stanic, včetně potřebné elektrotechnické, respektive radiové infrastruktury a souvisejících řídicích systémů. Jedná se především o dodávku, instalaci, zprovoznění jednotlivých komponent a měřících systémů včetně přenosu dat do kanceláře hrázného a následně vizualizace. Práce zahrnují také nutné stavební práce. Součástí díla je zajištění přenosu dat z jednotlivých vodních děl na vodohospodářský dispečink v Brně, úprava, rozšíření informačního systému vodohospodářského dispečinku.
Interne Kennung: Rekonstrukce měření na vodních dílech
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42965100 Lagerhaus-Verwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441000 Telemetriegeräte, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001