2. Verfahren
Verfahren
Titel: Povýšení stavu kybernetické bezpečnosti v MB – HW
Beschreibung: Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je zejména: • Redundantní diskové pole • Rozšíření výpočetního výkonu Redundantní diskové pole Dodávka a konfigurace diskového pole s podporou redundance pro zajištění bezpečného a vysoce dostupného ukládání dat. Řešení bude využito pro provoz zálohování, s důrazem na vysokou spolehlivost, výkon a ochranu proti výpadkům nebo ztrátě dat. Rozšíření výpočetního výkonu Pořízení a integrace nových serverových zdrojů za účelem navýšení výpočetní kapacity a úložného výkonu stávající infrastruktury, která je provozována na technologii DELL. Cílem je umožnit provoz nových bezpečnostních a provozních technologií, virtualizovaných služeb a aplikací s dostatečnou rezervou výkonu a spolehlivosti do budoucna. Nabízené řešení musí obsahovat všechny specifikované jednotlivé položky uvedené v příloze č. 1 – Technické specifikaci. Součástí nabídky musí být popis dodavatelem nabízeného plnění, který bude obsahovat popis dodávaného řešení v souladu s požadavky zadavatele. Zadavatel dále upozorňuje dodavatele na skutečnost, že zadávací dokumentace je souhrnem požadavků zadavatele, a nikoliv konečným souhrnem veškerých požadavků vyplývajících z obecně známých platných a odborných norem. Dodavatel se tak musí při zpracování své nabídky vždy řídit nejen požadavky obsaženými v zadávací dokumentaci, ale též ustanoveními příslušných obecně závazných norem. Dle ustanovení § 2 písm. e) zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve znění pozdějších předpisů, je vybraný dodavatel osobou povinnou spolupůsobit při výkonu finanční kontroly.
Interne Kennung: MBL037
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001