2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń, systemów oraz usług w ramach inwestycji „Poprawa jakości opieki kardiologicznej poprzez zakup urządzeń medycznych i wyposażenia w Centrum Medycznym im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie” ZNAK SPRAWY: ZP/9/2025
Beschreibung: „Poprawa jakości opieki kardiologicznej poprzez zakup urządzeń medycznych i wyposażenia w Centrum Medycznym im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie” ZNAK SPRAWY: ZP/9/2025 w ramach naboru Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności– komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, którego elementem jest Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I nr KPOD.07.02-IP.10-001/25 Wspólny Słownik Zamówień (CPV ) : 33112200-0 Aparaty ultrasonograficzne 33123200-0 Elektrokardiografy 33123210-3 Urządzenia do monitorowania czynności serca 33155000-1 Przyrządy do fizykoterapii 33192300-5 Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów 33157000-5 Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej 33192100-3 Łóżka do użytku medycznego 33195100-4 Monitory 72262000-9 Usługi rozbudowy oprogramowania 48814000-7 Systemy informacji medycznej 30213200-7 Komputer tablet Opis przedmiotu zamówienia wskazany w/w załącznikach należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 1. Termin realizacji zamówienia nie może przekroczyć 31 maja 2026 r. 2. Ze względu na uzależnienie realizacji zamówienia od uzyskania decyzji organu centralnego, niezależnej od Zamawiającego, Zamawiający nie wskazuje sztywnej, konkretnej daty realizacji zamówienia, a jedynie jego maksymalny termin graniczny. 3. W przypadku uzyskania przez Zamawiającego decyzji od „Instytucji Odpowiedzialną za realizację Inwestycji” wpływającej na możliwość przedłużenia realizacji zadania, termin wykonania zamówienia może zostać zmieniony (wydłużony) na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, tj. z powodu konieczności wprowadzenia zmian wynikających z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33192100 Medizinische Betten, 33195100 Monitoren, 72262000 Software-Entwicklung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzeń, systemów oraz usług w ramach inwestycji „Poprawa jakości opieki kardiologicznej poprzez zakup urządzeń medycznych i wyposażenia w Centrum Medycznym im. Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie” w ramach naboru Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności– komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, którego elementem jest Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I nr KPOD.07.02-IP.10-001/25 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i parametry techniczne przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach nr 2 Formularz asortymentowo do SWZ - OPZ. Wszystkie wymagania określone w SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Możliwość unieważnienia postępowania, została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. Wspólny Słownik Zamówień (CPV ) : 33112200-0 Aparaty ultrasonograficzne 33123200-0 Elektrokardiografy 33123210-3 Urządzenia do monitorowania czynności serca 33155000-1 Przyrządy do fizykoterapii 33192300-5 Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów 33157000-5 Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej 33192100-3 Łóżka do użytku medycznego 33195100-4 Monitory 72262000-9 Usługi rozbudowy oprogramowania 48814000-7 Systemy informacji medycznej 30213200-7 Komputer tablet