2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Dolsk - Sektor IV.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu następujących gmin, stanowiących wyodrębnione sektory: 1) Sektor IV – obszar gminy Dolsk. 2. Odpady odbierane będą: 1) od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, 2) z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 3) z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na działce o nr ewid.: a) 1470/2 zlokalizowanej w obrębie Dolsk w gminie Dolsk (Sektor IV), 4) z aptek zlokalizowanych na terenie: a) gminy Dolsk – Sektor IV (odbiór przeterminowanych leków), 5) z elektropunktów znajdujących się w: a) Dolsku, ul. Kościańska, przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (Sektor IV), 3. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie odebranych odpadów i ich rozładunek w Instalacji Komunalnej - PreZero Recycling Zachód Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym 26/27, 64-020 Czempiń.
Interne Kennung: CZO.271.22.2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu następujących gmin, stanowiących wyodrębnione sektory: 1) Sektor IV – obszar gminy Dolsk. 2. Odpady odbierane będą: 1) od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, 2) z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 3) z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na działce o nr ewid.: a) 1470/2 zlokalizowanej w obrębie Dolsk w gminie Dolsk (Sektor IV), 4) z aptek zlokalizowanych na terenie: a) gminy Dolsk – Sektor IV (odbiór przeterminowanych leków), 5) z elektropunktów znajdujących się w: a) Dolsku, ul. Kościańska, przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (Sektor IV), 3. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie odebranych odpadów i ich rozładunek w Instalacji Komunalnej - PreZero Recycling Zachód Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym 26/27, 64-020 Czempiń. Niniejszy przetarg nie obejmuje odbioru odpadów z terenów nieruchomości niezamieszkałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 8 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung