2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie ekspertyzy określającej minimalne wymagania dla metodyki poboru próbek i wykonywania pomiarów w ramach monitoringu lokalnego wokół obiektów I i II kategorii zagrożeń, w tym elektrowni jądrowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie ekspertyzy określającej minimalne wymagania dla metodyki poboru próbek i wykonywania pomiarów w ramach monitoringu lokalnego wokół obiektów I i II kategorii zagrożeń, w tym elektrowni jądrowych zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz warunkami realizacji zamówienia określonymi w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącymi załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: 74/2026/CEZAR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71620000 Analysen
5. Los
Los: LOT-0001