19893-2026 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2025.
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2025.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w następującym zakresie: 1)Zagospodarowanie odpadów powstałych i zebranych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Gniewino; 2)Zagospodarowanie odpadów powstałych i zebranych ze wszystkich nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe; 3) Zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK);
Vorherige Bekanntmachung614501-2024
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2025