See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych [zwanej dalej także ustawą „pzp”].
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Szpitala im. dra Emila Warmińskiego Politechniki Bydgoskiej - SPZOZ w Bydgoszczy” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na II części. Część I zamówienia: ubezpieczenie mienia. Część II zamówienia: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: ubezpieczenie mienia.
Beschreibung: 1. Przedmiotem ubezpieczenia jest : a. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk b. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Beschreibung: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą za szkody będące następstwem udzielenia świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielenia świadczeń zdrowotnych; b) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem przez zamawiającego działalności leczniczej; c) dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem.