198958-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa i montaż mebli
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli
Beschreibung5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa i montaż mebli biurowych oraz socjalnych na potrzeby Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego z siedzibą w Warszawie. 5.2. Szczegółowy opis oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia wskazano w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 5.3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 5.4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na oferowane meble na okres co najmniej 24 miesięcy. 5.5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy.
Interne KennungCP-250-246/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke, 39121000 Schreibtische und Tische, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39132100 Aktenschränke, 39112000 Stühle, 39113100 Sessel
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość zmiany (zmniejszenia lub zwiększenia) pierwotnej ilości zamówienia na etapie jego realizacji, w odniesieniu do każdej pozycji przedmiotu zamówienia, z jednoczesnym zastrzeżeniem że: a) nie spowoduje to przekroczenia wartości umowy; b) Zamawiający nie jest zobowiązany do wykorzystania więcej niż 70% wartości przedmiotu umowy; c) Wykonawca może odmówić realizacji zamówienia w zakresie, w jakim przekracza ono pierwotnie określoną przez Zamawiającego liczbę sztuk danego mebla, o czym zobowiązany jest poinformować Zamawiającego.