See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chromebooks, Desktops en Laptops.
Beschreibung: Tot nu toe regelde Stichting Prisma Almere de inkoop van Chromebooks, Desktops en Laptops jaarlijks een uitvraag via een DAS. Dit noodzaakte jaarlijks een inkooptraject per categorie te doorlopen. Stichting Prisma Almere wil echter meer uniformiteit en een relatie met haar leverancier, daarom heeft zij besloten om een Europese aanbesteding te publiceren voor het leveren van Chromebooks, Desktops en Laptops. Met de Inschrijver met de beste prijs-kwaliteitverhouding wordt een Overeenkomst gesloten. De scope van de aanbesteding bestaat uit: - Installeren en leveren van Chromebooks, Desktops en Laptops; - Garantie en service op alle geleverde producten;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1