2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Module huisartsgeneeskunde - 2024
Beschreibung: De Opdracht betreft het verzorgen van de dienstverlening behorende bij de Module huisartsgeneeskunde. De Module huisartsgeneeskunde is een gecomprimeerde opleiding van het eerste jaar van de opleiding tot huisarts gericht op de huisartsencomponent van de werkzaamheden van een Algemeen Militair Arts, bestaande uit een praktijkgedeelte en een theoriegedeelte.
Interne Kennung: T106774
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsstukken
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80561000 Ausbildung in Gesundheitsschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen, 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich, 80500000 Ausbildung, 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
5. Los
Los: LOT-0000