2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk & Signing GGDrU
Beschreibung: GGDrU is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van drukwerk- en signingproducten, inclusief bijbehorende dienstverlening. De opdracht omvat onder andere de productie en levering van communicatiemiddelen zoals flyers, posters, brochures, visitekaartjes, briefpapier en enveloppen, evenals signing zoals wandborden, raamstickers en bewegwijzering. Daarnaast kan de opdrachtnemer ondersteuning bieden bij grafisch ontwerp en DTP-werkzaamheden. Doel van de opdracht is het realiseren van een betrouwbare, kwalitatieve en efficiënte levering van communicatiemiddelen, zodat GGDrU haar zichtbaarheid en informatievoorziening in de regio kan waarborgen. 300.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22459100 Werbekleber und -streifen, 35821000 Flaggen, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt