2. Verfahren
Verfahren
Titel: Delven en ruimen van graven
Beschreibung: Delven en ruimen van graven, waarbij jaarlijks het aantal graven bepaald wordt wat geruimd zal worden conform het (actieve) ruimingsbeleid van de gemeente Begraafplaatswerkzaamheden inclusief het ruimen van graven op de gemeentelijke begraafplaatsen.
Interne Kennung: 2025-049-BU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371110 Beerdigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee verlengingen van 24 maanden per verlenging
198998-2026 - Resultaat
Nederland – Begraafplaatsdiensten – Delven en ruimen van graven
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Delven en ruimen van graven
Interne identificatiecode: 2025-049-BU
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98371110 Begraafplaatsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: