2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka svozového vozidla
Beschreibung: Záměrem zadavatele je uzavření kupní smlouvy, na základě, které vybraný účastník na svou odpovědnost a náklady dodá zadavateli po jejím uzavření předmět plnění této zakázky (zboží), kterým je dodávka svozového vozidla, lineární lisovací nástavby s děleným automatickým vyklápěčem odpadových nádob. Svou konstrukcí a možností použití se jedná o moderní a efektivní technologii.
Interne Kennung: Dodávka svozového vozidla
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001