199032-2025 - Wettbewerb
Belgien – Softwareprogrammierung und -beratung – raamovereenkomst voor de aanneming van diensten als Cloud Engineer voor het publiq-platform, periode 2025-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: raamovereenkomst voor de aanneming van diensten als Cloud Engineer voor het publiq-platform, periode 2025-2028
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aanneming van een Cloud Engineer voor het ecosysteem van publiq, en heeft betrekking op de verdere ontwikkeling, het onderhoud en de verfijning van het platform van publiq. Het platform van publiq bestaat uit 7 onderdelen. publiq zoekt een Cloud Engineer om deze componenten enerzijds stabiel en performant te houden, maar anderzijds ook om toekomstige projecten toe te voegen die een meerwaarde bieden voor onze stakeholders (B2B) of eindgebruikers (B2C). Hierbij dient ingespeeld te worden op trends en evoluties, zowel voor de producten zelf als voor het louter technische aspect. De Cloud Engineer zal verantwoordelijk zijn voor het onderhoud en de verdere ontwikkeling van AWS Kubernetes-omgevingen, het opzetten van CI/CD-pijplijnen, en het beheren van verschillende platformcomponenten. De opdracht zal dus naast technische ontwikkelingsprojecten, ook onderhoud en andere opdrachten kunnen omvatten die hiermee gerelateerd zijn. Een verdere beschrijving van de opdracht vindt u onder rubriek “2.2. Onderdelen van het publiq-platform”.
Interne Kennung: RO/publiq/2025/CloudEngineer
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opdrachtgever beroept zich op de toepassing van art. 37, § 4, 1° Wet Overheidsopdrachten (urgente situatie). De opdracht kadert in de uitvoering van een EFRO-programma waarbij de toegekende middelen binnen een bepaalde termijn moeten worden gebruikt en de werkzaamheden zo spoedig mogelijk moeten kunnen worden opgestart. De termijn voor indiening voor de aanvraag tot deelneming wordt op grond hiervan beperkt tot minstens 15 dagen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RO/publiq/2025/CloudEngineer - 1
Interne Kennung: 1