2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA RYB I PRZETWORÓW RYBNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego rodzaju ryb: m.in.: świeżych filetów z pstrąga, karpia i łososia; mrożonych filetów z mintaja, dorsza i sandacza, a także wędzonej makreli i różnego rodzaju marynowanych filetów śledziowych.
Vorherige Bekanntmachung: 617328-2024
Interne Kennung: 162/DZZ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15230000 Getrockneter oder gesalzener Fisch; Fisch in Salzlake; Räucherfisch, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15230000 Getrockneter oder gesalzener Fisch; Fisch in Salzlake; Räucherfisch