See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbuddet vedrører indkøb af containere, samt sandblæsning og maling af containere til Odense Renovation A/S, Kerteminde Forsyning – Renovation A/S og Ærø Affald A/S.
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb af containere, samt med optioner omkring sandblæsning og maling af containere til selskaberne Odense Renovation A/S, og til Kerteminde Forsyning – Renovation A/S og Ærø Affald A/S en yderligere option på reparationer af containerne..
Vorherige Bekanntmachung: 830394-2025
Interne Kennung: 622114
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Delaftale 1: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation
Beschreibung: Delaftale 1: Indkøb af containere samt ydelsen sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation. Anslået mængde: 75 stk. containere og 50 netrammer. Maksimale mængde: 90 stk. containere og 60 netrammer. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung: 622115
Menge: 75 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Delaftale 2: Indkøb af vippecontainere samt sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation
Beschreibung: Delaftale 2: Indkøb af vippecontainere samt sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation. Anslået mængde vippecontainere: 15 stk. Maksimal mængde vippecontainere: 18 stk. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung: 622116
Menge: 16 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Delaftale 3: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Kerteminde Forsyning – Renovation
Beschreibung: Delaftale 3: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Kerteminde Forsyning – Renovation. Anslået mængde containere: 17 stk. Maksimal mængde containere: 21 stk. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung: 622117
Menge: 18 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Delaftale 4: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Ærø Affald
Beschreibung: Delaftale 4: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Ærø Affald. Anslået mængde containere: 11 stk. Maksimal mængde containere: 14 stk. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung: 622118
Menge: 11 Stück