See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 2/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na VIII pakietów.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Ordynatora Oddziału wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z ustalonym harmonogramem zatwierdzonym przez Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:00 a 15:00 (we wszystkie dni robocze)*; *udzielenie świadczeń zdrowotnych w dni robocze, bezpośrednio po udzieleniu świadczeń zwykłych lub świadczeń świątecznych, rozpoczyna się od godziny 07:25. 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 5 świadczeń); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a 07:25 dnia następnego zwanych dalej świadczeniami zdrowotnymi (średniomiesięcznie 2 świadczenia). Lekarka/lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii oraz co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Ordynatora Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie). Lekarka/lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet III – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 3 świadczenia); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); Lekarka/lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. W ramach pakietu III Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet IV – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); Lekarka/lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. W ramach pakietu IV Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet V – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); Lekarka/lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet VI – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średnio 4 razy w tygodniu, w tym obowiązkowo w każdy piątek); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 5 świadczeń); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); Lekarka/lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji z dziedziny neurologii. W ramach pakietu VI Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet VII – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średnio 4 razy w tygodniu); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 5 świadczeń); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); Lekarka/lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. W ramach pakietu VII Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/VII
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet VIII – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); Lekarka/lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. W ramach pakietu VIII Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 2/KŚZ/26/VIII