2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa konsol operatorskich oraz uruchomienie w nich systemu transmisji wizji dla systemów ATM oraz systemów wspomagających z podziałem na 2 części zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa konsol oraz dostawa i uruchomienie w nowych konsolach operatorskich systemu transmisji wizji dla systemów ATM oraz systemów wspomagających w nowym pomieszczeniu Służb Informacji Powietrznej FIS oraz FPP w budynku Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, z podziałem na 2 części zamówienia. Część 1 - Dostawa i uruchomienie systemu transmisji wizji dla systemów ATM oraz systemów wspomagających w konsolach operatorskich; Część 2 – Dostawa konsol. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 170/MZP/2025/P/AZA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231200 Konsolen, 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 1 - Dostawa i uruchomienie systemu transmisji wizji dla systemów ATM oraz systemów wspomagających w konsolach operatorskich
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
Los: LOT-0004
Titel: Część 2 - Dostawa konsol
Haupteinstufung (cpv): 30231200 Konsolen