199232-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Vrijwillige transparantie vooraf: Pilot Team Veebescherming
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie vooraf: Pilot Team Veebescherming
BeschreibungProvincie Gelderland wil een opdracht gunnen aan een partij i.v.m. het Pilotproject Team Veebescherming. Hiermee neemt provincie Gelderland het voortouw om te leren hoe in Nederland op een proactieve manier veebeschermende middelen ingezet kunnen worden. Niet alleen door middel van subsidies, maar ook met de daadwerkelijke plaatsing. Dit pilotproject wordt opgezet voor de duur van 3 jaar. Het doel van de pilot Team Veebescherming is om dierhouders (professioneel en hobbymatig) kosteloos en proactief te ondersteunen – met praktische en technische hulp – bij veebeschermende maatregelen. Dit doet het team door betaalde coördinatie in te zetten voor de hulp van vrijwilligers bij het plaatsen van veebeschermende rasters.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
LosLOT-0000