See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Abonnementenbeheer gemeente West Betuwe
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst zonder afnameverplichting met één, volgens de wettelijke richtlijnen werkende Inschrijver voor de uitvoering van abonnementenbeheer conform de eisen, wensen, voorwaarden en bepalingen zoals uiteengezet in de Aanbestedingsstukken, waaronder deze Aanbestedingsleidraad en het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0000