199288-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mobilfunkgeräte – Dynamický nákupní systém na pořízení mobilních telefonních přístrojů Samsung v edici Enterprise
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na pořízení mobilních telefonních přístrojů Samsung v edici Enterprise
BeschreibungDruh a předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS Veřejné zakázky zadávané v DNS budou veřejnými zakázkami na dodávky podle § 14 odst. 1 ZZVZ. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude dodávka nových mobilních přístrojů Samsung v edici Enterprise. Předmětem dodávky veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS musí být výlučně nové a nepoužité mobilní telefony, pocházející z oficiální distribuce a určené pro použití v České republice. Předmětem veřejných zakázek bude dále zaregistrování přístrojů do Samsung Knox Admin Portal do účtu zadavatele. Podrobný popis předmětu veřejných zakázek zadávaných v DNS, zejména typu požadovaných mobilních telefonů, bude vždy podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel může ve Výzvě k podání nabídky ve veřejných zakázkách zadávaných v DNS požadovat po dodavateli písemné čestné prohlášení, že je obchodním partnerem v rámci Knox Deployment Program. Zadavatel bude požadovat typ partnerství pro prodej mobilních telefonů včetně jejich registrace na platformě Samsung Knox. Tento požadavek bude podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1-2026