199332-2025 - Ergebnis
Polen – Verflüssigtes Petroleumgas (LPG) – Dostawa gazu skroplonego LPG dla potrzeb stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o. o
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazu skroplonego LPG dla potrzeb stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o. o
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa 700 000 litrów gazu skroplonego LPG Z uwagi na charakter zamówienia, przedmiot, wymagania Zamawiającego, niemożliwe jest opublikowanie w treści ogłoszenia wszystkich niezbędnych informacji, w tym także w sekcjach dedykowanych informacjom dodatkowym. Tym samym Zamawiający zamieszcza w treści ogłoszenia odesłania do strony internetowej, na której opublikowana została treść Specyfikacji Warunków Zamówienia ze wszelkimi niezbędnymi danymi do prawidłowego przygotowania oferty tj. platforma Ezamówienia. Takie stanowisko wyrażone w opinii Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych: „Komunikat dotyczący wypełnienia normy prawnej wynikającej z treści (starej) art. 41 ustawy Pzp w związku ograniczeniami w standardowych formularzach służących do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej”.
Interne KennungMZK 1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa gazu skroplonego LPG dla potrzeb stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o
BeschreibungOkreśla się szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo gazowe jak niżej: - 744 000 litrów gazu skroplonego LPG, faktyczna ilość dostarczonego paliwa w ramach niniejszego zamówienia będzie wynikała z bieżących potrzeb Zamawiającego. POZOSTAŁE INFORMACJE W TYM ZAKRESIE ZAWIERA SWZ.