2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Accountantsdiensten
Beschreibung: EA voor de uitvraag van Accountantsdiensten - (eenvoudige) jaarrekening - Bekostiging - Controle subsidies - Natuurlijke adviesfunctie Betreft een initiële opdracht van 5 jaar met mogelijke verlenging van 2x2 en 1x1 jaar. Totaal 10 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2 fases 1e fase = schriftelijke beoordeling 2e fase* = presentatie over eigen Organisatie , Inschrijving. en vragen vanuit het beoordelingsteam Alleen de drie (3) beste uit de 1e fase komen in aanmerking voor de 2e fase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Betreft het leveren van accountantsdiensten voor de volgende onderdelen - (eenvoudige) Jaarrekening - Bekostiging - Controle subsidies (indien nodig) - Natuurlijke adviesfunctie Betreft een OvK voor diensten van een initiële duur van 5 jaar. Met een mogelijke verlenging van 2x 2 jaar en 1 x1 jaar. In totaal 10 jaar. De wachtkamerovereenkomst betreft 5 jaar, indien gelicht voor de resterende periode van de oorspronkelijke ovk.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging na de initiële duur van 5 jaar is mogelijk. met 2 x 2 jaar en 1 x 1 jaar. In totaal incl, verlengingen betreft de overeenkomst 10 jaar.