2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór PF w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka na Efektywność Energetyczną” – działanie 3.4 w ramach Regionalnego programu operacyjnego woj. opolskiego na lata 2014–2020
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanego dalej „Pośrednikiem Finansowym” lub „PF”), który świadczyć będzie na zlecenie Zamawiającego usługę wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym 1, polegającą w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonego przez PF Instrumentu Finansowego „Pożyczka na Efektywność Energetyczną” (zwanego dalej „PEE”), do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy w ramach projektu „3.4 Efektywność energetyczna MŚP – Utworzenie przez beneficjenta Funduszu Funduszy, z którego wspierane będą instrumenty finansowe udzielające pożyczek ostatecznym odbiorcom w ramach przedmiotowego Działania” w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa opolskiego na lata 2014–2020.
Interne Kennung: DZZk/109/DIF/2020 cz. I aneks nr 4
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/109/DIF/2020 cz. I Aneks nr 4
Art des Auftrags: Dienstleistungen