199397-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Landwirtschaftsmaschinen – Pořízení nového technologického vybavení Kompostárny Zbrod, Hodonín
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení nového technologického vybavení Kompostárny Zbrod, Hodonín
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení zařízení na zpracování biologicky rozložitelných odpadů v rámci pořízení nového technologického vybavení pro Kompostárnu Zbrod, Hodonín. Konkrétně je předmětem veřejné zakázky následující: - 1 ks drtič biomasy Předmět veřejné zakázky musí být nový, nepoužitý a plně funkční. Součástí předmětu veřejné zakázky je i vyzkoušení a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy a doprava na místo určení, tj. místo realizace uvedené výše.
Interne KennungP25V00002961
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen, 43414000 Mahlmaschinen
5. Los
LosLOT-0001