See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Bouwkundig Onderhoud NS Stations
Beschreibung: De opdracht betreft een combinatie van storingsherstel en gepland bouwkundig onderhoud (diensten) en de uitvoering van aanneming van werk onder andere gericht op renovatie, restauratie en verduurzaming (werken) t.b.v. NS Stations en NS Vastgoed in heel Nederland verdeeld over 11 percelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11