See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przystosowanie do tłokowania gazociągu DN500 Tłocznia Rembelszczyzna - SG Wola Karczewska
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest (dot. Części 1 i 2): a) Opracowanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Przystosowanie do tłokowania gazociągu DN500 Tłocznia Rembelszczyzna - SG Wola Karczewska”; b) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę, niezbędnej do wykonania robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową lub zgłoszenie robót budowlanych właściwemu organowi administracji architektoniczno – budowlanej i uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu w przypadku zgłoszenia robót budowlanych i przekazanie go Zamawiającemu; c) pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych, realizowanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej (zamówienie podstawowe).
Interne Kennung: ZP/2022/10/0033/REM
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn. „Przystosowanie do tłokowania gazociągu w/c DN 500 Tłocznia Gazu Rembelszczyzna – Wola Karczewska na odcinku na odcinku od Tłcozni Gazu Rembelszczyzna do Stacji Gazowej Ząbki”
Beschreibung: Część 1: „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn. „Przystosowanie do tłokowania gazociągu w/c DN 500 Tłocznia Gazu Rembelszczyzna – Wola Karczewska na odcinku na odcinku od Tłoczni Gazu Rembelszczyzna do Stacji Gazowej Ząbki”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn. „Przystosowanie do tłokowania gazociągu w/c DN 300/DN400 na odcinku SG Mory – Gassy”
Beschreibung: Część 2: „Opracowanie dokumentacji projektowej i sprawowanie nadzoru autorskiego dla inwestycji pn. „Przystosowanie do tłokowania gazociągu w/c DN 300/DN400 na odcinku SG Mory – Gassy”