2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova proboštství a ambitu v Chlumu Svaté Maří 2 – Stavební práce
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je stavební oprava a obnova prostor v přízemí 1.NP západního křídla a v 2.NP a 3.NP severního křídle, točitého schodiště na styku severního a východního křídla a fasády do dvora v objektu proboštství, v objektu ambitů obnova východní a jižní vnější fasády a zbývající části chodby pod východním a jižním křídlem, zřízení nového výstupu na zahradu Všech věrných zemřelých z prostoru u studny a obnova prostor arkády, vstupů ke kapli Všech Věrných Zemřelých v jižním křídle.
Interne Kennung: část 1 - Stavební obnova a stavební úpravy poutního místa Chlum Svaté Maří – etapa 2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zadávací postup je upraven v zadávací dokumentaci a pokynech pro zpracování nabídky, zadavatel postupuje dle ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude, 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vyhrazená změna závazku je upravena v čl. 6.2. zadávací dokumentace a pokynů pro zpracování nabídky