2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie aanbesteding uitvoerende partijen De Waterval
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure is aanbesteder op zoek naar een uitvoerende partij. Aanbesteder kiest ervoor om de werkzaamheden voor het project in één perceel te laten verrichten. Aanbesteder is van mening dat dit de beste optie is gezien de beperkte omvang en complexiteit van het werk. ca. 1.440 m2
Interne Kennung: P2000154
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Uitvoerende partij
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken, werktuigbouwkundige installaties en elektrotechnische installaties inclusief terreininrichting, alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen.
Interne Kennung: 1