2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego, maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących unowocześnieniu bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika rolniczego, maszyn i urządzeń rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0. służących unowocześnieniu bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. Dostawa realizowana jest w ramach realizacji przedsięwzięcia dofinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy w ramach części inwestycji A1.4.1. „Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu” w obszarze: „wsparcie dla jednostek doradztwa rolniczego w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0”. Na całość przedmiotu zamówienia składają się: a) Ciągnik rolniczy, b) Agregat uprawowosiewny, c) Rozsiewacz do nawozów, d) Opryskiwacz polowy, e) Siewnik do warzyw, f) Dron rozpoznawczy z kamerą multispektralną do skanowania upraw, g) Dron wykonawczy z zestawem do wykonywania zabiegów środkami ochrony roślin i nawożenia, h) Rozsiewacz wapna, i) Zestaw GPS, j) Skaner pola i upraw, k) Licencja do platformy. Szczegółowy zakres rzeczowy opis i minimalne wymagania co do przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. Przedmiot niniejszego zamówienia musi stanowić spójną całość technologiczną, umożliwiającą jego nieprzerwane użytkowanie, bez konieczności dodatkowych nakładów organizacyjnych lub technicznych.
Interne Kennung: ZG.261.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16141000 Düngemittelstreuer, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16700000 Traktoren, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego, maszyn i urządzeń rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących unowocześnieniu bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0