See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa nawozów dolistnych na 2025 rok
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa nawozów dolistnych na 2025 rok, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24440000-0 – różne nawozy 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. Nr Zadania Nazwa Opis wraz z określeniem minimalnych zawartości składników Ilość dla Gospodarstwa w Żelaznej Ilość dla Gospodarstwa w Chylicach Ilość łączna Jednostka miary Termin dostawy 1. SuperPower lub równoważny szczepy bakterii Bacillus ssp. Pseudomonas ssp.o koncentracji nie mniejszej niż 1 x 109 jtk/g 110,00 - 110,00 Kilogramy 7 dni od dnia podpisania umowy 2. FosfoPower lub równoważny szczepy bakterii Pseudomonas 2x Bacillus o koncentracji, nie mniejszej niż 1 x 10⁹ jtk/g 11,00 - 11,00 Kilogramy 7 dni od dnia podpisania umowy 3. Polypro Max lub równoważny Mangan – 50 g/l, Cynk – 23 g/l, Miedź – 13 g/l, Molibden – 1,5 g/l, Poliole, Aminokwasy – 10% 200,00 - 200,00 Litry do 30 czerwca 2025 4. StimEfekt lub równoważny Nitrofenolany potasu 1,8% Substancja organiczna w s.m. co najmniej 59%. Węgiel (C) organiczny w s.m. co najmniej 33%. 100,00 - 100,00 Kilogramy lub litry do 15 czerwca 2025 5. Rootex lub równoważny azot całkowity (N) - 8,0%, pięciotlenek fosforu (P2O5) - 45,5%, tlenek potasu (K2O) - 6,7% całkowity ekstrakt z humusu - 18,0%, kwasy huminowe - 12,0% kwasy fulwowe - 6,0% 50,00 - 50,00 Kilogramy lub litry 7 dni od dnia podpisania umowy 6. Infolen lub równoważny N 19% (amidowy), SO3 10 % MgO 5 % biostymulujący kompleks, inFolen >1,5% (wyciągi z alg i roślin) 1000,00 1000,00 2000,00 Kilogramy lub litry 7 dni od dnia podpisania umowy 7. Florovit uniwersalny lub równoważny Azot (N) (3,0%), Azot całkowity (N) (0,7%), Azot azotanowy (N) (2,3%), Azot amidowy (2,0%), Potas (K) w przeliczeniu na K rozpuszczalny w wodzie, Miedź całkowita (Cu) (70mg/l), Żelazo całkowite (Fe) (400 mg/l), Mangan (Mn) całkowity (170 mg/l), Molibden całkowity (Mo); (20 mg/l), Cynk całkowity (Zn) 150 mg/l. 1000,00 1000,00 2000,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy 8. Cobre lub równoważny 6% miedzi skompleksowanej w 100% kwasami organicznymi i całkowicie rozpuszczalnej w wodzie 400,00 - 400,00 Kilogramy lub litry do 15 czerwca 2025 9. YaraVita Mangan lub równoważny 27,8% (508 g/l) całkowitego manganu (Mn), 3,8% (69 g/l) całkowitego azotu (N), węglan manganu, mocznik 60,00 - 60,00 Litry do 1 czerwca 2025 10. YaraVita Bortrac lub równowany 11,5% całkowitego boru (B), 4,8% azotu całkowitego (N), kwas ortoborowy, 80,00 - 80,00 Kilogramy lub litry do 1 czerwca 2025 11. YaraVita KombiPhos lub równowany 30,80% (456 g/l) całkowitego pięciotlenku fosforu (P2O5), 5,1% (75 g/l) tlenku potasu (K2O), 1,57% (23 g/l) tlenku potasu (CaO), 4,5% (67 g/l) tlenku magnezu (MgO), 0,7% (10 g/l) Manganu (Mn), 0,45% (7g/l) Cynku (Zn). Kwas ortofosforowy 400,00 - 400,00 Litry do 1 czerwca 2025 12. EmFarma Plus lub równoważny Zawiera Lactobacillus plantarum nie mniej niż 1 x 106 jtk/cm3 - 2000,00 2000,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy 13. ProBio Humus lub równoważny substancja organiczna 35%, - zawartość kwasów huminowych > 90 g/kg, - 1400,00 1400,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy 14. Quantis lub równoważny 1% azot całkowity (N), 0,9% azot organiczny (N organiczny), 9,3% potas (w przeliczeniu na K2O), 4,6% wapń (w przeliczeniu na CaO) 200,00 - 200,00 Kilogramy lub litry do 1 czerwca 2025 15. ASX Multicomplex Cynk lub równoważny Cynk (Zn) w postaci siarczanu rozpuszczalny w wodzie - 9,3% (m/m) - 120g/l, Trójtlenek siarki (SO3) - 11% (m/m) - 141,9g/l, Azot całkowity (N) - 4% (m/m) - 50g/l. - 500,00 500,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy 16. Rhizosum N lub równoważny bakterie wiążące azot atmosferyczny – Azotobacter salinestris CECT 9690, 80% materii organicznej w suchej masie oraz 0,45% żelaza i 4,5% manganu, - 10,00 10,00 Opakowanie 250 g 7 dni od dnia podpisania umowy 17. BoosterTM lub równoważny Piperonylobutoksyd – 80%, Etoksylowany poliarylofenol max 5%, dioktylosulfobursztynian Sodowy max 5 %, butylowany hydroksytoluen max 3% 20,00 - 20,00 Kilogramy lub litry 7 dni od dnia podpisania umowy 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 17 Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji. Zamawiający wymaga, aby parametry jakościowe i cechy oferowanych przez Wykonawców produktów (określone w jednym z następujących dokumentów: ulotce informacyjnej, akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji sprawozdaniu z badań lub ateście, karcie technologicznej, karcie technicznej, certyfikacie WE, etykiecie z deklaracją WE lub COA) były co najmniej takie same, jak parametry i cechy opisane powyżej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SuperPower lub równoważny
Beschreibung: SuperPower lub równoważny szczepy bakterii Bacillus ssp. Pseudomonas ssp.o koncentracji nie mniejszej niż 1 x 109 jtk/g 110,00 - 110,00 Kilogramy 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 110 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: FosfoPower lub równoważny
Beschreibung: FosfoPower lub równoważny szczepy bakterii Pseudomonas 2x Bacillus o koncentracji, nie mniejszej niż 1 x 10⁹ jtk/g 11,00 - 11,00 Kilogramy 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 11 Kilogramm
Los: LOT-0003
Titel: Polypro Max lub równoważny
Beschreibung: Polypro Max lub równoważny Mangan – 50 g/l, Cynk – 23 g/l, Miedź – 13 g/l, Molibden – 1,5 g/l, Poliole, Aminokwasy – 10% 200,00 - 200,00 Litry do 30 czerwca 2025
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 200 Liter
Los: LOT-0004
Titel: StimEfekt lub równoważny
Beschreibung: StimEfekt lub równoważny Nitrofenolany potasu 1,8% Substancja organiczna w s.m. co najmniej 59%. Węgiel (C) organiczny w s.m. co najmniej 33%. 100,00 - 100,00 Litry do 15 czerwca 2025
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 100 Liter
Los: LOT-0005
Titel: Rootex lub równoważny
Beschreibung: Rootex lub równoważny azot całkowity (N) - 8,0%, pięciotlenek fosforu (P2O5) - 45,5%, tlenek potasu (K2O) - 6,7% całkowity ekstrakt z humusu - 18,0%, kwasy huminowe - 12,0% kwasy fulwowe - 6,0% 50,00 - 50,00 Kilogramy 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 50 Kilogramm
Los: LOT-0006
Titel: Infolen lub równoważny
Beschreibung: Infolen lub równoważny N 19% (amidowy), SO3 10 % MgO 5 % biostymulujący kompleks, inFolen >1,5% (wyciągi z alg i roślin) 1000,00 1000,00 2000,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 6
Menge: 2 000 Liter
Los: LOT-0007
Titel: Florovit uniwersalny lub równoważny
Beschreibung: Florovit uniwersalny lub równoważny Azot (N) (3,0%), Azot całkowity (N) (0,7%), Azot azotanowy (N) (2,3%), Azot amidowy (2,0%), Potas (K) w przeliczeniu na K rozpuszczalny w wodzie, Miedź całkowita (Cu) (70mg/l), Żelazo całkowite (Fe) (400 mg/l), Mangan (Mn) całkowity (170 mg/l), Molibden całkowity (Mo); (20 mg/l), Cynk całkowity (Zn) 150 mg/l. 1000,00 1000,00 2000,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Cobre lub równoważny
Beschreibung: Cobre lub równoważny 6% miedzi skompleksowanej w 100% kwasami organicznymi i całkowicie rozpuszczalnej w wodzie 400,00 - 400,00 Litry do 15 czerwca 2025
Interne Kennung: Zadanie 8
Menge: 400 Liter
Los: LOT-0009
Titel: YaraVita Mangan lub równoważny
Beschreibung: YaraVita Mangan lub równoważny 27,8% (508 g/l) całkowitego manganu (Mn), 3,8% (69 g/l) całkowitego azotu (N), węglan manganu, mocznik 60,00 - 60,00 Litry do 1 czerwca 2025
Interne Kennung: Zadanie 9
Menge: 60 Liter
Los: LOT-0010
Titel: YaraVita Bortrac lub równowany
Beschreibung: YaraVita Bortrac lub równowany 11,5% całkowitego boru (B), 4,8% azotu całkowitego (N), kwas ortoborowy, 80,00 - 80,00 Litry do 1 czerwca 2025
Interne Kennung: Zadanie 10
Menge: 80 Liter
Los: LOT-0011
Titel: YaraVita KombiPhos lub równowany
Beschreibung: YaraVita KombiPhos lub równowany 30,80% (456 g/l) całkowitego pięciotlenku fosforu (P2O5), 5,1% (75 g/l) tlenku potasu (K2O), 1,57% (23 g/l) tlenku potasu (CaO), 4,5% (67 g/l) tlenku magnezu (MgO), 0,7% (10 g/l) Manganu (Mn), 0,45% (7g/l) Cynku (Zn). Kwas ortofosforowy 400,00 - 400,00 Litry do 1 czerwca 2025
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: EmFarma Plus lub równoważny
Beschreibung: EmFarma Plus lub równoważny Zawiera Lactobacillus plantarum nie mniej niż 1 x 106 jtk/cm3 - 2000,00 2000,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: ProBio Humus lub równoważny
Beschreibung: ProBio Humus lub równoważny substancja organiczna 35%, - zawartość kwasów huminowych > 90 g/kg, - 1400,00 1400,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 13
Menge: 1 400 Liter
Los: LOT-0014
Titel: Quantis lub równoważny
Beschreibung: Quantis lub równoważny 1% azot całkowity (N), 0,9% azot organiczny (N organiczny), 9,3% potas (w przeliczeniu na K2O), 4,6% wapń (w przeliczeniu na CaO) 200,00 - 200,00 Litry do 1 czerwca 2025
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: ASX Multicomplex Cynk lub równoważny
Beschreibung: ASX Multicomplex Cynk lub równoważny Cynk (Zn) w postaci siarczanu rozpuszczalny w wodzie - 9,3% (m/m) - 120g/l, Trójtlenek siarki (SO3) - 11% (m/m) - 141,9g/l, Azot całkowity (N) - 4% (m/m) - 50g/l. - 500,00 500,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 15
Menge: 500 Liter
Los: LOT-0016
Titel: Rhizosum N lub równoważny
Beschreibung: Rhizosum N lub równoważny bakterie wiążące azot atmosferyczny – Azotobacter salinestris CECT 9690, 80% materii organicznej w suchej masie oraz 0,45% żelaza i 4,5% manganu, - 10,00 10,00 Opakowanie 250 g 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 16
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0017
Titel: BoosterTM lub równoważny
Beschreibung: BoosterTM lub równoważny Piperonylobutoksyd – 80%, Etoksylowany poliarylofenol max 5%, dioktylosulfobursztynian Sodowy max 5 %, butylowany hydroksytoluen max 3% 20,00 - 20,00 Litry 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 17
Menge: 20 Liter