See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów, tworzenia elektronicznej dokumentacji badań echokardiograficznych, ginekologiczno-położniczych w formie tekstowej i graficznej oraz systemu do badań endoskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów, tworzenia elektronicznej dokumentacji badań echokardiograficznych, ginekologiczno-położniczych w formie tekstowej i graficznej oraz systemu do badań endoskopowych
Vorherige Bekanntmachung: 8275-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Dostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów i tworzenia elektronicznej dokumentacji badań echokardiograficznych, ginekologiczno-położniczych w formie tekstowej i graficznej
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Dostawa, wdrożenie i integracja systemu - oprogramowania do archiwizacji obrazów i tworzenia elektronicznej dokumentacji badań endoskopowych w formie tekstowej i graficznej