2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/3/2026 Rozbudowa systemu HIS wraz z usługą wdrożenia i utrzymania oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa procesu leczenia pacjentów przez realizację usług cyfrowych i integrację systemów w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. M. Pirogowa w Łodzi
Beschreibung: Szczegółowy zakres usług i dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 1 – Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 154915-2026
Interne Kennung: ZP/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001