2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów używanych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia (postępowania) jest dostawa, do Kujawsko-Pomorskiego Transportu Samochodowego Spółka Akcyjna, autobusów używanych, w ilości 2 szt., kategorii M3 klasy II typu MAXI, o liczbie pasażerskich miejsc siedzących (bez siedzenia kierowcy) nie mniejszej niż 63 miejsca, przeznaczonych do eksploatacji w regularnej komunikacji międzymiastowej.
Interne Kennung: KPTS-ZP-2/D/AU/1/26/100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia (postępowania) jest dostawa 2 szt. autobusów używanych kategorii M3 klasy II typu MAXI, o liczbie pasażerskich miejsc siedzących (bez siedzenia kierowcy) nie mniejszej niż 63 miejsca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, pozostałe parametry, minimalne wymagania techniczne i wymagane wyposażenie dla każdego autobusu zawiera załącznik A do SWZ o nazwie: „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Zamawiający wymaga aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/EU, przekraczał 50%.
Menge: 2 Stück