19967-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fällen von Bäumen – Uzavření rámcové dohody na těžbu motorovou pilou na území KRNAP a jeho OP pro rok 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na těžbu motorovou pilou na území KRNAP a jeho OP pro rok 2024
BeschreibungPředmětem zakázky je těžba dříví motorovou pilou vše v podrobnostech specfikovaných v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Vorherige Bekanntmachung682506-2023
Interne Kennung04/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001