199694-2026 - Wettbewerb
Polen – Tafeln – Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa tablic edukacyjnych oraz ostrzegawczo informacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa tablic edukacyjnych oraz ostrzegawczo informacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ. projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Interne Kennung: DZ.270.156.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa tablic edukacyjnych oraz ostrzegawczoinformacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ. projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych.