199738-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrbedarf – Dostawa wyposażenia w ramach projektu pn.: „Doposażenie pracowni w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Targu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia w ramach projektu pn.: „Doposażenie pracowni w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Targu”
BeschreibungDostawa wyposażenia w ramach projektu pn.: „Doposażenie pracowni w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Targu” - zgodnie z swz Kod CPV: Część nr 1: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy Część nr 2: 42662000-4: Sprzęt spawalniczy Kod CPV pomocniczy: 39162110-9: Sprzęt dydaktyczny (pomocniczy) 39162110-9: Sprzęt dydaktyczny (pomocniczy)
Interne KennungZSTiP.CKZ.26.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 1: 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy
BeschreibungZgodnie z swz
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 2: 42662000-4: Sprzęt spawalniczy
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen