See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera załącznik nr 1 do SWZ, Opis przedmiotu zamówienia stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: a) ochrony danych osobowych, b) prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, c) interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, d) -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej 1.4. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 12 części. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia składanych przez jednego Wykonawcę. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na dowolną liczbę jego części. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w załączniku nr 1 odpowiednio dla każdej z części. Nie dopuszcza się składania ofert na niepełne części. 1) Część 1 – Zakup serwera pod EDM 2) Część 2 – Zakup macierzy pod EDM 3) Część 3 – Zakup systemu operacyjnego Windows Server 2022 Data Center lub równoważny 4) Część 4 – Upgrade systemu bazodanowego pod obowiązujący HIS/LIS/ADM 5) Część 5 – Zakup serwera rack z FC (HIS/LIS/ADM/PACS 6) Część 7 – Zakup przełącznika FC – 2 sztuki (switche światłowodowe) 16 port 7) Część 8 – Zakup przełącznika 25Gb – stack 3 8) Część 9 – Zakup biblioteki LTO 9 + Taśmy i on site Backup 9) Część 10 – Zakup licencji i wdrożenie podwójnej autentykacji do posiadanego UTM 10) Część 11 – Wdrożenie systemu Firewall kompatybilnego z posiadanym systemem 11) Część 12 – Zakup komponentu do UTM służącego do zapewniania bezpiecznego dostępu do zasobów sieciowych na zasadzie "zerowego zaufania" 12) Część 13 – Zakup serwera typu NAS dla PACS. 1.5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: SSM.DZP.200.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48620000 Betriebssysteme, 72262000 Software-Entwicklung, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 31214100 Schalter, 30233160 Streamer-Laufwerk, 72268000 Bereitstellung von Software, 79132000 Beglaubigungsdienste, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Zakup serwera pod EDM
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 1 - Zakup serwera pod EDM 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Zakup macierzy pod EDM
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 2 - Zakup macierzy pod EDM 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Zakup systemu operacyjnego Windows Server 2022 Data Center lub równoważny
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 3 - Zakup systemu operacyjnego Windows Server 2022 Data Center lub równoważny 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Upgrade systemu bazodanowego pod obowiązujący HIS/LIS/ADM
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 4 - Upgrade systemu bazodanowego pod obowiązujący HIS/LIS/ADM 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Zakup serwera rack z FC (HIS/LIS/ADM/PACS
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 5 - Zakup serwera rack z FC (HIS/LIS/ADM/PACS 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Los: LOT-0007
Titel: Część 6 – Zakup przełącznika FC – 2 sztuki (switche światłowodowe) 16 port
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 6 – Zakup przełącznika FC – 2 sztuki (switche światłowodowe) 16 port 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
Los: LOT-0008
Titel: Część 7 – Zakup przełącznika 25Gb – stack 3
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 7 – Zakup przełącznika 25Gb – stack 3 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Los: LOT-0009
Titel: Część 8 – Zakup biblioteki LTO 9 + Taśmy i on site Backup
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 8 – Zakup biblioteki LTO 9 + Taśmy i on site Backup 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk
Los: LOT-0010
Titel: Część 9 – Zakup licencji i wdrożenie podwójnej autentykacji do posiadanego UTM
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 9 – Zakup licencji i wdrożenie podwójnej autentykacji do posiadanego UTM 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79132000 Beglaubigungsdienste
Los: LOT-0011
Titel: Część 10 – Wdrożenie systemu Firewall kompatybilnego z posiadanym systemem
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 10 – Wdrożenie systemu Firewall kompatybilnego z posiadanym systemem 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0012
Titel: Część 11 – Zakup komponentu do UTM służącego do zapewniania bezpiecznego dostępu do zasobów sieciowych na zasadzie "zerowego zaufania"
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 11 – Zakup komponentu do UTM służącego do zapewniania bezpiecznego dostępu do zasobów sieciowych na zasadzie "zerowego zaufania" 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Los: LOT-0013
Titel: Część 12 – Zakup serwera typu NAS
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury teleinformatycznej wraz z oprogramowaniem dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu w podziale na części. Część 12 – Zakup serwera typu NAS 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. 1.3. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.