2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP w Szczepańcowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo–gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepańcowej. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, a także zasady oraz warunki realizacji zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Dostarczony średni samochód ratowniczo–gaśniczy wraz z wyposażeniem musi posiadać parametry techniczne nie niższe niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia jako wymagane, musi być kompletny, fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. Pojazd musi być oklejony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001