2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Utworzenie nowoczesnego kompleksu rekreacyjno – sportowego w Jeleniej Górze z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska – przebudowa basenu miejskiego przy ul. Sudeckiej 59”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy basenu miejskiego przy ulicy Sudeckiej 59 w Jeleniej Górze wraz z infrastrukturą towarzyszącą, a także uzyskaniem wymaganych prawem wszelkich niezbędnych opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji zezwalających na realizację robót budowlanych, w tym uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 zadania: 1) Zadanie 1 – Przebudowa basenu miejskiego przy ulicy Sudeckiej 59 w Jeleniej Górze: Zakres opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej dotyczy działki nr 243/4 i obejmuje m.in. przebudowę niecek basenowych i brodzika, rewitalizację historycznego budynku zaplecza basenowego, budowę zespołu zjeżdżalni wodnych, utworzenie stref rekreacyjnych, kompletne wyposażenie (w tym atrakcje wodne), remont historycznej wieży do skoków do wody, zagospodarowanie terenu – przy zastosowaniu rozwiązań proekologicznych, takie jak odnawialne źródła energii do podgrzewania wody basenowej, podziemna stacja uzdatniania wody, nowe nasadzenia zieleni oraz energooszczędne oświetlenie. 2) Zadanie 2 – Budowa parkingu przy ulicy Sudeckiej/Wzgórze Grota-Roweckiego w Jeleniej Górze. Zakres opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej dotyczy działki nr 263/1 i obejmuje budowę parkingu przy ulicy Sudeckiej/Wzgórze Grota-Roweckiego w Jeleniej Górze. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania jednej dokumentacji z podziałem na 2 ww. zadania. Lokalizacja inwestycji: 1) Basen Miejski: ul. Sudecka 59, 58-500 Jelenia Góra, działka nr 243/4; obręb 33; M. Jelenia Góra; jedn. ewid. 026101_1. 2) Miejsce pod projektowany parking: ul. Sudecka/Wzgórze Grota-Roweckiego, 58-500 Jelenia Góra, działka nr 263/1; obręb 33; M. Jelenia Góra; jedn. ewid. 026101_1. Kompleks basenowy jest zabytkiem ujętym w Gminnej Ewidencji Zabytków uchwalonej Zarządzeniem Nr 0050.1261.2022.VIII Prezydenta Miasta Jeleniej Góry z dnia 31 stycznia 2022 r. w sprawie przyjęcia Gminnej Ewidencji Zabytków Miasta Jeleniej Góry. Obszar objęty przedmiotem zamówienia nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zadanie finansowane jest ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach Inwestycji B3.4.1. „Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast”. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w załącznikach.
Interne Kennung: RZ.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001