2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa zakładu rehabilitacji leczniczej w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - etap I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa zakładu rehabilitacji leczniczej w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - etap I. Zakres zaplanowanych prac budowlanych obejmuje przebudowę części pomieszczeń znajdujących się na III piętrze Szpitala. Prace zostaną wykonane w dwóch pomieszczeniach tj. pomieszczeniu rejestracji i pokoju oddziałowej, jak również w korytarzu i części wspólnej. We wskazanych pomieszczeniach pacjenci ambulatoryjni będą przyjmowani i przeprowadzane tam będą z nimi wywiady fizjoterapeutyczne. Prace budowalne będą polegały m.in. na wyburzeniu niektórych ścian i wstawieniu nowych drzwi i nowego okna w rejestracji, obniżonego dla pacjenta poruszającego się na wózku inwalidzkim itp. Przewidziano również wykonanie prac w zakresie wentylacji i elektryki. Szczegółowy zakres prac w ramach każdej grupie robót obejmuje: - Roboty budowlane: rozbiórki ręczne konstrukcji, wykucie otworów w konstrukcji, rozebranie posadzek, skucie tynków, wywiezienie gruzu, wykonanie ścian z płyt gipsowo-kartonowych, zabudowa sufitu, montaż drzwi, uzupełnienie ubytków w suficie, ułożenie posadzki, malowanie, zapiankowanie otworów w stropach i ścianach; - Roboty instalacyjne: demontaż grzejnika, montaż grzejnika po demontażu (grzejnik istniejący), demontaż umywalki, montaż instalacji wentylacji mechanicznej. - Roboty elektryczne: montaż opraw modułowych opraw wpuszczanych LED z optyką soczewkową, montaż opraw podtynkowych źródło LED, montaż instalacji elektrycznej, montaż gniazd wtykowych, montaż instalacji oświetlenia, montaż instalacji elektrycznej niskoodpadowej, montaż gniazd komputerowych, montaż instalacji przyzywowej, montaż kontroli dostępu. W ramach zadania przewidziano zakup wyposażenia niemedycznego, które będzie niezbędne do realizacji świadczeń z zakresu ambulatoryjnej rehabilitacji medycznej. Planowany zakres zakupów obejmuje wyposażenie: 1. Fotel biurowy - 3,00 szt. 2. Zestaw komputerowy - 3,00 szt. 3. Szafa ubraniowa -1,00 szt. 4. Szafa aktowa- 4,00 szt. 5. Szafa wisząca- 2,00 szt. 6. Urządzenie wielofunkcyjne- 2,00 szt. 7. Krzesło z siedziskiem- 2,00 szt. 8. Kontener mobilny - 2,00 szt. 9. Scaner - 2,00 szt. 10. Lada recepcyjna - 1,00 szt. Zadanie obejmuje zakup wyposażenia medycznego, które będzie wykorzystywane bezpośrednio do realizacji świadczeń z zakresu rehabilitacji medycznej: 1. Artoromat S4: 2 sztuki 2. Aparat do Magnetoterapii: 3 zestawy 3. Aparat do laseroterapii z aplikatorem scanującym: 2 zestawy 4. Aplikator scanujący do laseroterapii: 3 zestawy 5. Ekopompa z wyposażeniem: 2 zestawy 6. Fotel do ćwiczeń oporowych: 2 sztuki 7. Aparat do terapii ultradźwiękowej z głowicą bezobsługową: 1 zestaw 8. Aparat do masażu uciskowego z mankietami: 1 sztuka 9. Rotor neurologiczny do ćwiczeń biernych i czynnych: 2 sztuki 10. Atlas do ćwiczeń jednostanowiskowych: 2 sztuki 11. Aparat do krioterapii z butlą zapasową: 1 sztuka 12. Zestaw informatyczny z tabletami: 1 zestaw 13. Urządzenie do analizy ruchu i treningu funkcjonalnego: 1 zestaw Realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikami Nr 2, 2A, 2B, 2C opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia stanowi dostawę wyposażenia medycznego i niemedycznego oraz wykonanie robót w branży ogólnobudowlanej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej zadania pn.: Przebudowa zakładu rehabilitacji leczniczej w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej - etap I
Interne Kennung: 30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33158100 Elektromagnetische Anlage, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie